NASZA PASTORAŁKA!!!

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są czasem wyciszenia, spokoju i nastrojowości dla wszystkich religii na całym świecie. W ten magiczny, niesamowity, a nieraz gorączkowy okres, środki masowego przekazu bombardują nas dużą dawką tradycyjnych, stereotypowych kolęd bożonarodzeniowych.

Uczniowie  naszej szkoły, łamiąc osłuchane wykonania kolęd i pastorałek, pod czujnym okiem dyrektora szkoły – Pana Romana Jańca na początku grudnia 2013r. nagrali w „Generator Studio” Pana Bogdana Zasępy w Częstochowie oryginalną płytę, którą każdy „lokalny patriota” powinien mieć w swojej płytotece”.

/Ćwiczymy przed wyjazdem do studia, Szef studia/

Zamiarem Pauliny Młynarczyk, Kingi Niegowskiej, Sary Skórniewskiej, Seweryna Korejwo oraz ich opiekuna – dyrektora szkoły, było wprowadzić odbiorców w świąteczny nastrój, jak również pokazać, że nawet w małej wiejskiej społeczności, z dala od zgiełku miast, można znaleźć talenty na miarę najsłynniejszych „Talent Show”.

/Rozgrzewka przed nagraniem, Byle się tylko nie pomylić/

Mimo swojego niezaprzeczalnego talentu i nieodpartego swojego uroku osobistego, uczniowie Ci nadal pozostają skromnymi, wrażliwymi młodymi ludźmi, których dokonania uatrakcyjnią świąteczne chwile spędzone w gronie rodzinnym.

/Udało się!/

Opracowały: