Zadania domowe - komunikaty           |           Wprowadzenie do aplikacji Teams            |            Zajęcia logopedyczne

III PRZEGLĄD PIEŚNI MARYJNYCH W WIELGOMŁYNACH

28 maja br. nasi uczniowie wzięli udział w III Przeglądzie Pieśni Maryjnych w Wielgomłynach.

Naszą szkołę w kategorii przedszkolaków reprezentowały uczennice kl. 0"a": Martyna Borciuch, Anna Gąsior i Maja Bartoszewska. Dziewczynki przygotowane przez wychowawczynię p.Krystynę Nowak zaśpiewały piosenki: "Jezus swoją matkę pozostawił", "Dzieckiem Bożym", "Moja mama" i zdobyły III miejsce.

W kategorii szkół podstawowych wystąpiły uczennice kl.V"a": Sara Skórniewska i Kinga Niegowska, które zajęły II miejsce w konkursie.

W rywalizacji gimnazjalnej wzięła udział uczennica kl.II Paulina Młynarczyk i zajęła II miejsce.

Nad przygotowaniem uczniów do Przeglądu czuwali opiekunowie szkolnego chórku - p.Gabriela Patek i p.Joanna Janiec, a oprawą muzyczną i akompaniamentem zajął się Pan Dyrektor Roman Janiec.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Opiekun chórku