Zadania domowe - komunikaty           |           Wprowadzenie do aplikacji Teams            |            Zajęcia logopedyczne

BIBLIOTECZNY PROJEKT EDUKACYJNY

Biblioteczny projekt edukacyjny "Wędrówki po Europie"

W dniu 12 czerwca 2013 roku w budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Małych odbyło się podsumowanie bibliotecznego projektu edukacyjnego pt.: "Wędrówki po Europie". Zrealizowała go grupa projektowa w składzie: Izabela Koniarska, Agata Gajda, Karina Dędek, Natalia Nowak, Agata Gandziarowska.

Nad realizacją projektu czuwała mgr Gabriela Patek we współpracy z kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Małych p.Teresą Dąbrowską. Jego celem było przyswojenie informacji dotyczących państw europejskich oraz wykorzystanie cennego księgozbioru naszej biblioteki.

Na podsumowaniu pojawiło się spore grono osób zainteresowanych, m.in.: Wójt Gminy Masłowice - p.Bogusław Gontkowski, przedstawiciele Komisji Oświaty, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klasy II gimnazjum.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały wszystkie wykonane w ramach projektu prace.
Były to m.in.: makiety, twarze sławnych osób, ankieta w formie filmiku sprawdzająca wiedzę naszych uczniów na temat krajów europejskich, filmik z podstawowymi informacjami państw Unii Europejskiej.

Dla uświetnienia całego spotkania wystąpiła para taneczna Klaudia Zielińska i Norbert Głogosz tańcząc walca wiedeńskiego.

Podsumowując projekt pani Dąbrowska zadeklamowała ułożone wspólnie z nami zagadki na temat wylosowanych krajów. Okazało się, że potrafi naprawdę świetnie rymować, a uczestnicy projektu  trafnie zagadki odgadywać.

Wszyscy przybyli goście otrzymali słodkie upominki.

Naszym Paniom dziękujemy za poświęcenie, za miłe chwile, ale przede wszystkim za mnóstwo wiedzy, jaką zdobyłyśmy w czasie realizacji tego projektu.

Grupa projektowa