Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

rozpoczecieroku

Kochane dzieci, drodzy Rodzice, Nauczyciele!

W Nowym Roku Szkolnym 2019/2020 życzymy Wam, by nauka była udaną przygodą edukacyjną, zapewniającą mądre poznawanie świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami w przyjaznej, pełnej życzliwości atmosferze oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Szczególnie ciepłe życzenia kierujemy do dzieci, które po raz pierwszy przekraczają progi szkoły lub przedszkola. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej  Waszej drogi edukacyjnej, na którą dzisiaj wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazujemy również wszystkim rodzicom. Ich zaangażowanie w sprawy szkolne jest cenne i zawsze mile widziane.  Liczymy zatem na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć zostało zrealizowanych w rozpoczynającym się okresie szkolnym.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

Dyrekcja PSP w Strzelcach Małych

ORGANIZACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

• O 8.15 wyjście dzieci z wychowawcami do kościoła na uroczystą mszę świętą.
  • Po powrocie z kościoła odbędą się w klasach spotkania z wychowawcami.
  • Po omówieniu spraw organizacyjnych rozpoczną się odwozy uczniów.
  • Podręczniki będą rozdawane dzieciom we wtorek 03 września.