Dowozy 2019/20

Poniżej w odpowiednio pokolorowanych zakładkach prezentujemy rozkład jazdy autobusów szkolnych na I semestr roku szkolnego 2019/20. Wzorem lat poprzednich rozkład ten zmieni się w II półroczu.

Podane godziny mają charakter orientacyjny i w ciągu najbliższych dni zostaną odpowiednio skorygowane, w związku z tym prosimy o wcześniejsze przybycie na przystanki do czasu aż plan dowozów się ustablizuje. Wszelkie informacje o zmianach w rozkladzie będą publikowane poniżej w kolorze czerwonym wraz z datą oraz godziną ostatniej aktualizacji.

30.08.2019 13:06 - poprawka w kursie II zielonego autobusu.
31.08.2019 11:52 - poprawka w kursie II pomarańczowego autobusu.

Uczniowie rozpoczynający swoją naukę w liceum w Przedborzu proszeni są o zapoznanie się z informacją zawartą w białej zakładce pod kursem oznaczonym numerem III.