Zakończenie roku szkolnego 2019/20

zakonczenie

Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice !
Nauczyciele i Pracownicy Szkoły!

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego z Was.
26 czerwca 2020 zgodnie z kalendarzem dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. Jest to rok szczególny, który przejdzie do historii jako pierwszy, w którym uczniowie przez tak długi czas kontynuowali naukę w sposób zdalny. Epidemia koronawirusa skutecznie zdezorganizowała całe życie szkolne. Z dnia na dzień uczniowie zostali zmuszeni do przestawienia się z tradycyjnego systemu nauczania na zdalne lekcje. Przesunięte zostały egzaminy ósmoklasistów. Mimo wielu przeciwności i trudności, jakie spotkały uczniów, nauczycieli i rodziców rok szkolny kończy się szczęśliwie. Ósmoklasiści zdali swoje egzaminy i czekają na wyniki.
A pozostali uczniowie spokojnie udają się na wakacje, by odpoczywać po tym niezwykle trudnym roku.

Miniony rok szkolny był bardzo pracowitym okresem. Wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań to efekt Waszej codziennej pracy.

Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę.
     Uczniom przekazujemy gratulacje i podziękowania za pragnienie zdobywania wiedzy, osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły.
Wam Drodzy Rodzice dziękujemy za to, że podejmujecie trud współpracy ze szkołą dla dobra Waszych dzieci.
     Dziękujemy Wam Nauczyciele i Wychowawcy za to, że przekazując młodemu pokoleniu zasób wiedzy oraz umiejętności, wzbogacacie w nich nieprzemijające wartości dobra i piękna.
     Pracownikom Administracji i Obsługi składamy podziękowania za ogromne zaangażowanie, aby nasza placówka działała sprawnie i perfekcyjnie.
     Wszystkim Wam życzymy spokojnych, słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

Dyrekcja PSP im. Jana Pawła II w Strzelcach Małych