Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Strzelcach Małych
Slider

 Zadania domowe - komunikaty           |           Wprowadzenie do aplikacji Teams            |            Zajęcia logopedyczne
 

Nauczamy zdalnie
na platformach

E-dziennik

Zaloguj się do usługi LIBRUS Synergia.

previous arrow
next arrow
Slider

Dzień Edukacji Narodowej

den2k19

Dnia 15 października 2019r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W czasie jej trwania odbyło się przedstawienie przygotowane przez uczniów klas I. Również tego dnia odbyło się pasowanie na uczniów tejże klasy.

Z okazji tego święta wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom składamy serdeczne życzenia zdrowia, wytrwałości, cierpliwości oraz wzajemnej wyrozumiałości.

 Samorząd Uczniowski z tej okazji przygotował i wręczył wszystkim pracownikom szkoły słodkie upominki.

Dominik Mierzwa

Dzień Chłopaka

      Jak co roku w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Aby uczcić ten dzień zorganizowaliśmy dyskotekę. Oprócz świetnej zabawy, przygotowałyśmy konkurs na „Najfajniejszego chłopaka 2019”,w którym głosować mogły dziewczyny obecne na dyskotece.
     Wygrał uczeń  klasy VII b  Oskar Zalas. Nagrodą dla niego był dyplom oraz szarfa.
IMG 20191024 184221

Gratulujemy !!!

Wszystkim chłopcom życzymy uśmiechu na twarzy i spełnienia marzeń.

Martyna Gąsior

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

 Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Strzelcach Małych

Rok szkolny 2019/2020


Jak co roku we wrześniu zorganizowana została w naszej szkole kampania wyborcza do Samorządu Uczniowskiego. Każda klasa zgłaszała swojego kandydata, następnie były plakaty, ulotki, hasła i obietnice przedwyborcze.
Dnia 25 września 2019 roku w lokalu wyborczym zorganizowanym na sali gimnastycznej odbyły się wybory na przewodniczącego oraz zarząd Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Każdy uczeń mógł oddać swój głos na dwóch z kandydatów. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania nadzór sprawowali przewodniczący klas, którzy zostali powołani na członków Komisji Wyborczej oraz opiekun samorządu.
DSC 1444

Przy okazji wyborów do SU zorganizowane zostały także prawybory do parlamentu, którego celem było propagowanie wśród uczniów świadomego korzystania z przywilejów demokracji. Przed głosowaniem prelekcję wygłosił p. Adam Młynarski.
Po tym jak wszyscy uczniowie oddali swój głos nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród oddanych głosów największą ilość uzyskali i będą pełnić w Samorządzie Uczniowskim następujące funkcje uczniowie:

Wiktoria Sarna (klasa VIIIa) – przewodnicząca SU
Martyna Gąsior (klasa Vb) – zarząd
Miłosz Nowak (klasa VIIa) – zarząd
Kacper Sarna (klasa IV) – zarząd
Dominik Mierzwa (klasa VIIIb) – zarząd

Opiekun SU - p. Sylwia Nowak

Wiktoria Sarna