Rozgrywki sportowe w dwa ognie

Poniedziałkowe przedpołudnie w naszej szkole żyło rozgrywkami w „dwa ognie”. O godzinie 8.15 uczniowie z klas I -III stawili się na hali sportowej, gdzie odbyło się rozpoczęcie rozgrywek. Pani A. Sikora oraz Pani A. Dobrzańska Zasobniak przywitały młodych zawodników i rozpoczęły sportową zabawę , która była poprzedzona rozgrzewką. Gra odbywała się systemem „każdy z każdym”.

Podczas rywalizacji nie zabrakło emocji i ogromnej woli walki. Pomimo młodego wieku, uczestnicy doskonale przestrzegali zasad zdrowej rywalizacji sportowej i z powodzeniem zastosowali zasady „fair play”.  W ten dzień wszyscy świetnie się bawiliśmy i chociaż niektórym drużynom zabrakło szczęścia do zdobycia podium, to radości nie było końca. Do walki zawodników zagrzewali wspaniali kibice oraz wychowawcy klas.

Końcowe wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęła klasa IIIb

II miejsce zajęła klasa IIb

III miejsce zajęła klasa IIIa

IV miejsce zajęła klasa IIa

V miejsce zajęła klasa Ib

VI miejsce zajęła klasa Ia

Rozgrywki zakończyły się uroczystym wręczeniem dyplomów, którego dokonał Dyrektor Szkoły Roman Janiec.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM WSPANIAŁEJ WALKI I SERCA ZOSTAWIONEGO NA BOISKU!!!

Agnieszka Sikora

Agnieszka Dobrzańska Zasobniak