Już lato. Wkrótce wakacje!

Kalendarzowe lato rozpoczyna się 22 czerwca.

READ MORE

MOTYLE – PIĘKNE I POŻYTECZNE OWADY

Motyle należą do najpiękniejszych owadów.

READ MORE

Poznajemy ptaki

Wiosna to czas, kiedy możemy spotkać wiele pięknych ptaków, które wiją gniazda, wysiadują jajka czy opiekują się pisklętami.

READ MORE

Na dnie oceanu

Przygotuj: niebieską kartkę z bloku technicznego lub rysunkowego (możesz wykorzystać białą kartkę, a tło pomalujesz farbami lub kredkami), papier kolorowy (może też być bibuła), pisaki brokatowe, nożyczki, klej.

READ MORE

PRAWA DZIECKA

Temat Twojej pracy: „Prawa dziecka!”

READ MORE

Wiosenny kolaż

Zachęcam Was do wykonania pracy plastycznej pt. „Wiosenny kolaż”

READ MORE

Pyszne, zdrowe, kolorowe – warzywa i owoce

Aby być zdrowym i mieć dużo siły należy jeść warzywa i owoce.

READ MORE

26 maja – Dzień Matki

Dzień Mamy to święto wyjątkowe...

READ MORE

Tulipanowe inspiracje

Maj to miesiąc, w którym podziwiamy tulipany.

READ MORE

9 MAJA – DZIEŃ EUROPY

Unia Europejska to związek państw europejskich, które zobowiązały się do wzajemnej współpracy.

READ MORE

PSZCZOŁA

Jest wiosna a wokół nas mnóstwo pszczół.

READ MORE

2 maja – Dzień Flagi

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to jedno z najmłodszych świąt państwowych w Polsce. Zostało ustanowione w 2004 roku, aby propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych.

READ MORE

Zapachowy królik

Drodzy uczniowie, jak zdążyliście zauważyć mamy WIOSNĘ :), dlatego też chciałabym Was zachęcić do wykonania prostej ozdoby do domu: zapachowego królika. Dlaczego zapachowego? Bo będzie miał coś w sobie 😉

READ MORE

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzimy corocznie 23 kwietnia. Święto ustanowione w 1995 roku przez UNESCO ma na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.

READ MORE

Nadeszła wiosna

Nadeszła wiosna. Wszystko wokół nas budzi się do życia. Przylot bocianów jest zwiastunem tej przepięknej poru roku. Dlatego pomysłem na pracę plastyczną jest bocian.

READ MORE

Papierowe tulipany

Potrzebne będą następujące materiały i przybory: rolki z papieru toaletowego, papier kolorowy, kolorowy brystol, klej, nożyczki

READ MORE

Kwiatowy koszyczek – zrób to sam

Wiosna to piękna i kolorowa pora roku, która każdemu z nas kojarzy się przede wszystkim z przyrodą budzącą się do życia. Wraz z przyjściem pięknej pogody pojawiają się pierwsze kwiaty.

READ MORE

Kolorowe ptaszki

Do wykonania kolorowego ptaszka potrzebne będą: - kolorowy blok techniczny, - papier kolorowy, - klej, - nożyczki, - kredki, - nitka, - ewentualnie piórka

READ MORE

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi. Pierwszy amerykański Dzień Ziemi obchodzono 21 marca 1970 roku. Obecnie Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. Data ta została wybrana dla upamiętnienia manifestacji ekologicznej, która odbyła się 22 kwietnia 1970 roku. Wzięło w niej udział około 20 milionów Amerykanów.

READ MORE