Wyjazd na mecz PGE Skra Bełchatów – GKS Katowice

Dzięki współpracy PSP w Strzelcach Małych z Akademią Siatkówki PGE Skra Bełchatów, uczniowie naszej szkoły w dniu 20.02.2023r. wyjechali do Bełchatowa i spędzili poniedziałkowy wieczór w hali PGE Energia. Wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego kibicowali drużynie Skry w meczu z przeciwnikiem GKS Katowice. Celem wyjazdu, oprócz podniesienia poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, była popularyzacja piłki siatkowej oraz propagowanie ,,zdrowej rywalizacji”.

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wspaniałego widowiska, któremu towarzyszyły niebywałe emocje oraz niezapomniane wrażenia. Młodzież dała się ponieść atmosferze, jaka zapanowała na hali Energia. Przeżycia potęgowała niesamowicie wyrównana gra obu drużyn. Do końca meczu wszyscy trzymaliśmy kciuki za naszych zawodników i choć zabrakło im szczęścia w ostatnim decydującym secie, nie mamy poczucia straconego czasu. Wspólnie przeżyliśmy mega chwile, a wspomnienia z meczu na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci. Czekamy z utęsknieniem na kolejne wyjazdy, które stały się już naszą szkolną tradycją.

Organizatorzy: