Wyjazd na mecz półfinałowy PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel

Dzięki współpracy PSP w Strzelcach Małych z Akademią Siatkówki PGE Skra Bełchatów, uczniowie naszej szkoły w dniu 26.04.2022r. wyjechali do Bełchatowa i spędzili wtorkowy wieczór w hali PGE Energia. Wspólnie z nauczycielami kibicowali drużynie Skry w półfinałowym meczu z Jastrzębskim Węglem. Celem wyjazdu, oprócz podniesienia poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, była popularyzacja piłki siatkowej oraz propagowanie ,,zdrowej rywalizacji”.

Uczniowie mieli możliwość obejrzenia wspaniałego widowiska, któremu towarzyszyły niebywałe emocje oraz niezapomniane wrażenia. Wspólnie przeżyliśmy mega chwile, a wspomnienia z meczu na długo pozostaną w naszych sercach i pamięci. Czekamy z utęsknieniem na kolejne wyjazdy, które stały się już naszą szkolną tradycją.

Organizatorzy: