Menu główne

Egzamin ósmoklasisty już za nami!

W dniach 11–13 maja uczniowie klas VIII przystąpili do egzaminu ósmoklasisty – jednego z najważniejszych sprawdzianów w dotychczasowej szkolnej drodze.

Pierwszy dzień, 11 maja, upłynął pod znakiem języka polskiego. 12 maja przyszedł czas na matematykę. Ostatniego dnia, 13 maja, ósmoklasiści zmierzyli się z językiem obcym nowożytnym.

Przez trzy dni w szkole panowała szczególna atmosfera. Uczniowie podeszli do egzaminu z pełnym zaangażowaniem i potraktowali go poważnie.

Wyniki poznają w lipcu.

Wszystkim uczniom klas VIII serdecznie gratulujemy wytrwałości i życzymy jak najlepszych wyników. Ten egzamin to zamknięcie pewnego rozdziału – i otwarcie nowego, który na pewno przyniesie wiele wspaniałych możliwości. Jesteśmy z Was dumni!

Zobacz również:

Opłata za stołówkę:

czerwiec
obiady: 68 zł
herbata: 2 zł

Dzwonki

1. 8:15 – 9:00

2. 9:05 – 9:50

3. 10:00 – 10:45

4. 11:00 – 11:45

5. 12:00 – 12:45

6. 13:00 – 13:45

7. 13:55 – 14:40

8. 14:45 – 15:30

Przejdź do treści