Zajęcia z tańca towarzyskiego

Szanowni Państwo
Chciałbym wszystkich zainteresowanych zaprosić w przyszły poniedziałek (11 października) o godzinie 17.00 do szkoły, na halę sportową, na spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć z tańca towarzyskiego.

Zajęcia te będą prowadzić wielokrotni mistrzowie Okręgu Łódzkiego, finaliści wielu Grand Prix Polski oraz 4 para Otwartych Mistrzostw Polski. Posiadacze najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej (S): Klaudia Zielińska i Norbert Głogosz. Obydwoje są również byłymi uczniami naszej szkoły.

Capture 2019 12 18 19 46 05   IMG 20211003 194003

Zachęcam gorąco do przybycia na spotkanie organizacyjne i zapoznanie się ze szczegółami. Przewidziany jest pokaz taneczny mistrzowskiej pary.

Taniec towarzyski jest formą łączącą sztukę i sport.
Pomaga w rozwijaniu sprawności ruchowej, poznawaniu świadomości własnego ciała oraz poprawia kondycję i koordynację ruchową, a poza aspektami czysto fizycznymi poprawia również koncentrację i uczy samodyscypliny.

Serdecznie zapraszam