Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 1  października 2021r. w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest rozpowszechnianie zabawowej formy nauczania oraz uczenia się matematyki.

243161725 1288633274928717 1773365950036690977 n

W tym dniu uczennice Katarzyna Kaczmarczyk (kl. 5a), Katarzyna Kaczmarek (kl. 5b), Magdalena  Ślusarczyk (kl. 5b), oraz Julia Zemsta (kl. 5b) stały się egzaminatorami i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia swoich kolegów oraz dorosłych.

Przepytani zostali również: Dyrektor Szkoły Pan Roman Janiec oraz Wicedyrektor Pani Gabriela Patek, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.

Dodatkowo na zajęciach z matematyki wszyscy piątoklasiści (5ab) rozwiązywali zagadki logiczne, rebusy i łamigłówki.

Nie wszystkim udało się bezbłędnie rozwiązać wszystkie przykłady, ale to przede wszystkim była zabawa.

Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy za rok.

Szkolni koordynatorzy:

Ewa Mierzwa i  Anna Zemsta