Jestem Mistrzem – Skok w dal z miejsca

Kolejną konkurencją sportową, która odbyła się w naszej szkole był skok w dal z miejsca. Jak zwykle brali w niej udział uczniowie klas 4 – 8 w kategorii zarówno dziewczynek, jak i chłopców.

Ta próba sprawnościowa cieszyła się ogromną popularnością. Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności skocznościowych. Skok był poprzedzony odpowiednim treningiem przygotowującym konkretne partie mięśniowe, odpowiedzialne za to zadanie. O wygranej decydowało uzyskanie jak największej odległości skoku.

Rywalizacja była bardzo zacięta. Nie zabrakło emocji i niespodzianek. Radości i uśmiechów nie zabrakło na twarzach młodych sportowców. Uczniowie z  niecierpliwością czekają na kolejną konkurencję  sportową, która odbędzie się niebawem.

Wyniki tej rywalizacji sportowej przedstawiają się następująco:

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w tej świetnej zabawie. Zachęcamy do dalszej rywalizacji i życzymy jeszcze większych sukcesów sportowych.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!