Menu główne

Kamila Kaczmarek odbiera dyplom Laureata Konkursu Kuratoryjnego z Geografii

22 kwietnia 2026 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
w Łodzi odbyła  się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursów kuratoryjnych, podczas której uczennica naszej szkoły – Kamila Kaczmarek odebrała z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty Pana Janusza Brzozowskiego dyplom Laureata Konkursu Kuratoryjnego z geografii i Finalisty Konkursu Kuratoryjnego z matematyki.

Sukces uczennicy to powód do dumy nie tylko dla niej samej, ale również dla całej społeczności szkolnej. To osiągnięcie stanowi inspirację dla innych uczniów, pokazując, że warto rozwijać swoje pasje i podejmować wyzwania.

Serdecznie gratulujemy laureatce i jej Rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach szkolnych!

Zobacz również:

Opłata za stołówkę:

czerwiec
obiady: 68 zł
herbata: 2 zł

Dzwonki

1. 8:15 – 9:00

2. 9:05 – 9:50

3. 10:00 – 10:45

4. 11:00 – 11:45

5. 12:00 – 12:45

6. 13:00 – 13:45

7. 13:55 – 14:40

8. 14:45 – 15:30

Przejdź do treści