22 kwietnia 2026 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
w Łodzi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursów kuratoryjnych, podczas której uczennica naszej szkoły – Kamila Kaczmarek odebrała z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty Pana Janusza Brzozowskiego dyplom Laureata Konkursu Kuratoryjnego z geografii i Finalisty Konkursu Kuratoryjnego z matematyki.
Sukces uczennicy to powód do dumy nie tylko dla niej samej, ale również dla całej społeczności szkolnej. To osiągnięcie stanowi inspirację dla innych uczniów, pokazując, że warto rozwijać swoje pasje i podejmować wyzwania.
Serdecznie gratulujemy laureatce i jej Rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów na kolejnych etapach szkolnych!