Tradycyjnie w pierwszych dniach nauki godziny podane na rozkładzie mają charakter orientacyjny, prosimy o przybycie na przystanki kilka minut wcześniej.
Wszelkie korekty w rozkładzie będą oznaczone kolorem czerwonym.
Kolejność dowozów zmieni się w II semestrze.
AUTOBUS „ZIELONY” – p. Tomalka
KURS I
– Bartodzieje – 6.50
– Wola Przerębska – 6.55
– Przerąb (szkoła) – 7.00
– Przerąb (osiedle) – 7.03
– Kolonia Przerąb I – 7.05
– Kolonia Przerąb II – 7.08
– Krery – 7.10
– Masłowice (przedszkole) – 7.15
– Strzelce Małe (szkoła) – 7.18
KURS II
– Chełmo (Leonów) – 7.25
– Chełmo – 7.30
– Będzyn – 7.33
– Strzelce Małe (szkoła) – 7.35
– Masłowice (przedszkole) – 7.40
KURS III
– Wierzbowiec – 7.50
– Wierzbowiec (Kris Gum) – 7.53
– Jaskółki – 7.55
– Strzelce Małe – 8.00
– Strzelce Małe (szkoła) – 8.03
– Masłowice (przedszkole) – 8.10
AUTOBUS „BIAŁY” – p. Karliński
KURS I
– Bąkowa Góra – 7.10
– Kalinki – 7.15
– Korytno (Rejtan) – 7.20
– Korytno – 7.22
– Korytno (Konstantynów) – 7.25
– Strzelce Małe (szkoła) – 7.30
– Masłowice (przedszkole) – 7.35
KURS II
– Kraszewice (centrum) – 7.40
– Kraszewice (Henryków) – 7.43
– Koconia – 7.48
– Kraszewice (szkoła) – 7.50
– Kraszewice (Warszawa) – 7.52
– Kraszewice (Moczydła) – 7.55
– Strzelce Małe (szkoła) – 8.00
– Masłowice (przedszkole) – 8.05
AUTOBUS „POMARAŃCZOWY” – p. Łączny
KURS I
– Granice – 6.50
– Tworowice – 6.53
– Rzejowice – 7.00
– Borki – 7.05
– Huta Przerębska – 7.07
– Masłowice (przedszkole) – 7.15
– Strzelce Małe (szkoła) – 7.20
KURS II
– Ochotnik – 7.25
– Masłowice (przedszkole) – 7.30
– Strzelce Małe (szkoła) – 7.35
KURS III
– Przedbórz (skrzyżowanie Wierzbowskiej i Częstochowskiej)
– 7.40
– Szreniawa – 7.42
– Łączkowice I – 7.45
– Łączkowice II – 7.48
– Łączkowice (stacja diagnostyczna) – 7.53
– Kawęczyn (skrzyżowanie) – 7.55
– Strzelce Małe (szkoła) – 8.00
– Masłowice (przedszkole) – 8.05