Mikołajkowy wyjazd klasy IB

Mikołajkowy wyjazd kl.Ib

Dnia 7 grudnia 2022 roku, klasa Ib pojechała do kina Helios do Piotrkowa Trybunalskiego na film pt. „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie.”Była to wycieczka z okazji Mikołajek. Opiekę nad grupą sprawowały Panie Aleksandra Olczyk, Agnieszka Koper, Alicja Nieznańska oraz Paulina Pągowska.

Film opowiada o niesamowitej przyjaźni między chłopcem – Sebem a wilkiem Bellą. Seb jest mieszczuchem, który trafia za karę na wakacje do babci mieszkającej w górach. Jak się okazuje, nie za często ją do tej pory widywał, a ta, jak to babcie czasem miewają, niespecjalnie cieszy się na jego widok. Lada moment ma bowiem wyruszyć na kilkudniowy wypas swoich owiec. Okoliczności (albo i podstęp) sprawiają, że bohaterowie spędzą ten czas razem. Zanim to jednak nastąpi, Seb pozna swoją Bellę, tyle że ta o mało go nie zagryzie. Szybko okaże się jednak, że jej agresywne zachowanie ma swoją przyczynę. Na wolności, w naturalnym środowisku Bella udowodni, iż trudno o lepszą przyjaciółkę.

Zwroty akcji w tym filmie wzbudziły w naszych uczniach różne uczucia. Jednym było smutno, inni byli zachwyceni przyjaźnią wilka i chłopca. Najważniejsze, że ogólne wrażenie po filmie było jak najbardziej pozytywne. Wyjazd możemy uznać za udany, a Mikołajowi dziękujemy za super prezent 🙂

Skip to content