Szkolny Konkurs „Śmieszna, jesienna dynia”

Złota polska jesień dostarcza wielu inspiracji nie tylko dorosłym, ale także dzieciom. Jesień kojarzy się z dynią, która jest znakomitym materiałem wykorzystywanym do wykonania dekoracji, takich jak stroiki, wazony, lampiony, jak również zabawne stworki. Dlatego też w naszej szkole został zorganizowany konkurs „Śmieszna, jesienna dynia”.

Biorąc udział w konkursie uczniowie mogli zaprezentować swoją wyobraźnię, a co za tym idzie własne zdolności i umiejętności plastyczne. Prace wykonane z dyni przez dzieci i młodzież były imponujące. Na wystawach, które przyozdobiły szkolne korytarze w jesienne dekoracje z dynią w roli głównej, można było podziwiać m.in. lampiony, pająki, koty, muchy, jeże, minionki i inne śmieszne stwory.

Jury składające się z nauczycieli szkoły miało trudne zadanie do wykonania – wybrać zwycięzcę. Bardzo duża ilość prac konkursowych, wysoki poziom estetyczny, niezwykła kreatywność i pomysłowość powodowały trudności we wskazaniu tych najpiękniejszych.

27 października 2023 roku zostały ogłoszone wyniki konkursu. Po burzliwych obradach jury zdecydowało przyznać aż 73 pierwszych, drugich i trzecich miejsc.

Organizatorzy konkursu – nauczyciele języka angielskiego, gratulują wszystkim uczniom niesamowitej kreatywności oraz pomysłowości.